niedziela, 22 maja 2011

BABSKI EKSHIBICJONIZM...

...bo czy można, inaczej nazwać masowe zaglądanie sobie w torebkową zawartość? ba... nawet same ją wybebeszamy - a wszystko pod natchnieniem ArtPiaskownicy. Nowa FOTOGRA.
Ja umyśliłam sobie, nieco bałaganiarski układ... trochę mi się to kojarzy, z dalekimi już chwilami, gdy późnym wieczorem stojąc przed klatką, w poszukiwaniu kluczy wywalałam wszystko na chodnik. Zatem zdjęcia zaaranżowane na chodniku :)Na powyższych zdjęciach klucze łatwe do znalezienia.
Szczęśliwie wszelkie drobiazgi (tabletki, kosmetyki, podróżną/składaną szczoteczkę do zębów, nić dentystyczną... )i inne KONIECZNE przedmioty, teraz już ukrywam - porządkując w kosmetyczce. A i tak znajdą się tacy których zaskoczy moja torebka.
Bo czy nie dziwi, kolekcja znaczków - już wykorzystanych?
albo szydełko i motek włóczki w ulubionym kolorze?
Przecież to normalne (nie?) - zamiennie stosuję frywolitkę, aparat, książkę, albo czasopismo jakieś - taki podróżny czasozabijacz.
Teraz szydełko, bo plan prezentowy uroczysty jest. Chciałabym by było oryginalnie, wyjątkowo i w pamięć zapadło. I tak będzie!
Skoro niecny plan był wyjątkowy - na-uliczny :) potrzebny był wspólnik - a, że Dobra Wróżka chętna realizować wariackie pomysły - to torby są dwie :) Porównajcie jak różne... :) bo takie właśnie jesteśmy :)
Na koniec kilka przyjemnych zdjęć kwadratów - bo wszystko było takie DOSKONAŁE by zdjęcia dało się zrobić tak jak lubię:)Jest jeszcze 'garść' zdjęć do pokazania... ale oszczędzę - razem następnym filcowe kulki i potwory :)
Plan już jest na kolejny numer Libertasa - może i szczęście dopisze i pogoda i zrealizuje się jutro... a może ROWER wreszcie... hm....
Kończąc pozdrawiam - wszystkich wytrwałych i cierpliwych czytaczy/zaglądaczy.

Zapraszam także na FB bo tam się kryje chytry plan dla miłośników filcu... bądź fioletu... bądź frywolitek :)

>|<

2 komentarze:

  1. super pomysl z tym chodnikiem

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękuję...
    super było też oglądać zdziwione twarze przechodniów :) bo to dość niecodzienny widok...

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje słowa... tj. za ogrom radości jakim mnie właśnie obdarzyłaś/ obdarzyłeś! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...